מטבח לבנים

אם לפני מספר שנים היו מספרים לנו שגם בנים ישחקו בבובות ובמשחקי אפייה היינו צוחקים ואומרים שאין סיכוי שילדים בנים יתעניינו בתחומים האלו בכלל, מקסימום בכדורגל או במרוצי מכוניות.
למזלנו, אנו חיים במאה ה-21 וצעצועי מטבח לבנים הם בהחלט דבר מוכר ואפשרי, ואפילו לא יוצא מגדר הרגיל. כיום כולם מכירים בכך שילדים שונים הם בעלי רצונות שונים, ואם לא נספר להם מגיל קטן שהם חייבים לאהוב כדורגל או שנרכוש להם אוטומטית מכונית על שלט- לא בטוח שזו תהיה ההעדפה שלהם.
טבעי עם ההשתתפות ההולכת וגדלה של בנים בנעשה בבית, במעורבות משפחתית ובהחלט במה שקורה במטבח, הילדים יושפעו ממה שקורה וירצו לשחק במשחק שמחקה את מה שהם רואים. אם בעבר אלו היו בנות בלבד ששיחקו בבובות, ב "אמא ואבא" ובמטבח ובישול, היום גם בנים רואים את האבות שלהם עושים את הדברים הללו ורוצים גם הם לחקות את מה שהם רוצים ולשחק במציאות משלהם את מה שהם מכירים.
לכן, אנחנו חושבים שרכישת מטבח צעצוע וכלי אוכל עבור ילד המתעניין בבישול או סתם עבור ילד שאוהב לשחק במשחקי דמיון של המציאות שלו, היא דבר חשוב ומבורך. אם נטען שההסללה מגיל צעיר פוגעת בילדים בהמשך, הרי שכבר בדברים הקטנים אפשר להתחיל להשפיע וליצור מציאות מעט שונה.
עם זאת, עדיין יש מעט מורכבויות משום שהתחום עדיין טרי ולכן כדאי לחשוב על מספר דברים בטרם רצים לקנות לילד בית בובות.
 

מה חשוב שיהיה במטבח לבנים?

בקניית מטבח לבנים, חשוב לשים לב לכך ש:
  • הבית לא ממותג לבנות בצורה בולטת. אם הקישוטים והעיצוב בולטים מאוד בכך שהם מיועדים לבנות, כלומר בצבעים המקושרים לבנות או בעיצובים כאלו- של לבבות ופרחים למשל, לא בטוח שהילד ירגיש בנוח לשחק במטבח גם אם הוא מאוד רוצה.
הקפידו לשים לב שלא מגיע עם המטבח סינר או כלים כאלו.
  • הילד מעוניין בכך באופן אמיתי וברור ולא מנסה לרצות אתכם או אנשים אחרים. בתחומים אלו, במיוחד שהיום יש נטייה לאפשר לילד לבחור מה שהוא רוצה גם אם התחום לא גברי באופן מובהק, חשוב להבדיל ולראות שהוא לא מנסה לרצות אתכם בגלל שאתם מתלהבים כשהוא משחק במטבח.
  • המטבח תואם את הגיל, היכולות והעניין שלו. מטבח עבור ילד בן שנתיים שונה ממטבח שקונים עבור ילד בן חמש. שימו לב שאתם קונים מטבח שמתאים לו ולא רק כזה שמקוטלג לבנים או כזה שנראה א-מגדרי.
 

איך קונים מטבח לבנים?

בטרם הרכישה חשבו היטב על הסעיפים הבאים:
  • סוג המטבח- מטבח העשוי עץ ייראה אמיתי יותר ממטבח עשוי פלסטיק וייתן הרגשה ביתית יותר. בנוסף, עץ יחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר ובדרך כלל הוא גם נראה פחות מגדרי ומצועצע, כיוון שהוא נראה יותר קרוב למטבח אמיתי מאשר צעצוע.
  • תכולה- מה המטבח יכיל? כמה כלים וסירים יהיו בו? מה יהיה יותר מידי עבור ילד בן שנים מעטות ומה יהיה פחות מידי ולא יאפשר לו לשחק בהנאה? הכוונה למספר הכלים, סכו"ם, צלחות, אפשרויות להכנת אוכל (תנור, כיריים, מיקרוגל) וכדומה.
  • מחיר- כמה אתם מוכנים להוציא על מטבח? המחיר של מטבח צעצוע יכול לנוע מעשרות שקלים למטבח בסיסי ופשוט שכנראה לא יחזיק מעמד יותר מידי, ועד מאות ואלפי שקלים עבור מטבחים מעוצבים שנראים ממש כמו מטבח אמיתי.
 

מטבח מעץ- הכי טוב עבורכם!

אנחנו חברה המייצרת סוגים רבים של צעצועי עץ כבר שנים רבות, תוך כדי הקפדה על איכות וגימור של המוצרים. אנחנו מספקים צעצועים מהנים ואיכותיים לאלפי ילדים מתוך הבנה ומחשבה על מה שילדים אוהבים.
מטבחי העץ שלנו יכולים להתאים גם לבנים וגם לבנות, חשוב לנו שכל אחד שירצה לשחק במטבח יוכל לעשות זאת עם המטבחים שלנו וירגיש בנוח, ושהמטבח מתאים לו ולמשחק שלו.
 
x

#{title}

#{text}

#{price}